BS06-13
Portable Bluetooth Speaker with RGB Lighting
DESCRIPTION
TAG
SPECIFICATION
| Product Category: | Portable Bluetooth Speaker |
| Rank: | Standard |
| Dimensions: | 231x105x105mm (9.1"x4.1"x4.1") |
| Bluetooth Version: | 5.3 |
| Speaker Size: | 66mm (2.6") |
| Speaker RMS Power: | 10W x2 |
| Battery Capacity: | 3600mAh |
| Charging Time: | 5H |
| Accessories: | Charge Cable,Aux Cable |
| Power Plug: | No |
| Magnetic: | Yes |
| Lithium Battery: | Yes |
LEAFLET
CATALOG
VIDEO