BS06-20
Portable Bluetooth 5.3 Speaker with LED Lighting
DESCRIPTION
TAG
SPECIFICATION
| Product Category: | Portable Bluetooth Speaker |
| Rank: | Standard |
| Dimensions: | 82x82x176mm (3.2"x3.2"x6.9") |
| Net Weight: | 380g (0.84lbs) |
| Material: | ABS,Mesh fabric |
| Color: | Black |
| LED Quantity: | 7 |
| Bluetooth Version: | 5.3 |
| Bluetooth Distance: | ≤10M |
| Speaker RMS Power: | 16W |
| Frequency Response: | 80HZ-16KHZ |
| S/N: | >80 |
| Hands-Free Call: | No |
| TF Card/Micro SD: | YES |
| Aux In: | 蓝牙5.3/TF/AUX/TWS |
| Radio: | YES |
| IP Level: | IPX5 |
| Battery Capacity: | 1800mAh |
| Accessories: | Charge Cable |
| Power Plug: | No |
| Magnetic: | No |
| Lithium Battery: | Yes |
LEAFLET
CATALOG
VIDEO