BS06-15
Portable Bluetooth 5.1 Speaker
DESCRIPTION
TAG
SPECIFICATION
| Product Category: | Portable Bluetooth Speaker |
| Rank: | Standard |
| Dimensions: | Φ96X96mm (Φ3.8"X3.8") |
| Net Weight: | 318g (0.7lbs) |
| Bluetooth Version: | 5.1 |
| Bluetooth Distance: | 10m |
| Speaker Size: | 52mm (2") |
| Speaker RMS Power: | 5W |
| Frequency Response: | 30Hz-18kHz |
| S/N: | >80 |
| Hands-Free Call: | No |
| TF Card/Micro SD: | TF |
| Aux In: | 蓝牙5.1/TF/TWS |
| Radio: | NO |
| IP Level: | IPX5 |
| Battery Capacity: | 1200mAh |
| Charging Time: | 2.5H |
| Accessories: | Charge Cable |
| Power Plug: | No |
| Magnetic: | No |
| Lithium Battery: | Yes |
LEAFLET
CATALOG
VIDEO